logo

Fotogalerie

K dispozici máme 5 pokojů s celkovou kapacitou 13 až 17 lůžek. Každý pokoj má vlastní genius loci. Můžete se těsit na LCD obrazovky se satelitním příjmem, bezdrátové připojení na internet, vlastní minibar, u podkrovních pokojů na klimatizaci a u apartmánu na Rodinný na vlastní obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem.

Pokoj Západní od okna Pokoj Západní od skříně Pokoj Západní koupelna Pokoj Sluneční pohled od TV Pokoj Sluneční pohled od vchodu Pokoj Sluneční pohled od okna Pokoj Sluneční pohled do koupelny Pokoj Exclusive pohled od TV Pokoj Exclusive pohled od dveří Pokoj Exclusive pohled od koupelny Pokoj Exclusive pohled do koupelny Pokoj Exclusive pohled do koupelny Apartmán rodinný pohled od okna Apartmán Rodinný pohled od dveří Apartmán Rodinný pohled z kuchyně Apartmán Rodinný pohled do jedné z ložnic Apartmán Rodinný pohled do jedné z ložnic Apartmán Rodinný pohled do jedné z ložnic Apartmán Rodinný pohled do jedné z ložnic Kuchynská linka v apartmánu Rodinný Jídelní kout v apartmánu Rodinný Dekorace v apartmánu Rodinný Apartmán Rodinný pohled do koupelny Pokoj Univerzitní pohled od TV Pokoj Univerzitní pohled od okna Pokoj Univerzitní pohled na manželskou postel Pokoj Univerzitní pohled do koupelny Pokoj Exclusive pohled od dveří Pokoj Exclusive pohled od koupelny Pokoj Exclusive pohled od koupelny Pokoj Sluneční pohled od TV Pokoj Sluneční pohled od okna Pokoj Sluneční pohled do koupelny Kuchynská linka v apartmánu Rodinný Jídelní kout v apartmánu Rodinný Dekorace v apartmánu Rodinný

Nacházíme se přímo v centru Uherského Hradiště na ulici Dlouhá. Cesta do nejbližší restaurace zabere chůzí méně než 20 vteřin, na Mariánské náměstí pak do 2 minut. Váš vůz bude bezpečně zaparkován uvnitř areálu penzionu a Vy můžete vydat s klidným srdcem za vírem “maloměsta”.

Společná kuchyňka Venkovní stojany na kola Stromy na chodbě Restaurace ve Starém Obchodě

Cyklisté ocení stojany kol uvnitř areálu penzionu. Každý host penzionu má k dispozici společnou kuchyňku. Zajišťujeme snídaně, polopenze i plné penze ve spolupráci s Restaurací ve Starém Obchodě.

Velehrad Velehradská louže Silueta Chřibů
Logo bottom
Najdete nás na adrese:
Penzion Na Dlouhé
Dlouhá 261
686 01 Uherské Hradiště


Informace o způsobu zpracování a ochrany osobních údajů fyzických osob naleznete zde.

Kontakt:
Telefon: 777 764 699
E-mail: recepce@penzion-nadlouhe.cz
www.penzion-nadlouhe.cz
Provozovatel:
HARDMAN UH a.s.
Dlouhá 688
686 01 Uherské Hradiště
IČ: 26215951
DIČ: CZ26215951
Navštivte nás na Google+